Personel
mgr Stabrawa Rafał

DYREKTOR NZOZ  RehStab
Specjalista fizjoterapii, specjalista rehabilitacji I

dr n. med Głodzik Jacek

Ordynator
Specjalista rehabilitacji, lekarz chorób wewnętrznych

mgr Krzyściak Edyta

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Piel. Oddziałowa

lek. med Madej-Słowińska Elżbieta

Lekarz Koordynujący
Specjalista chorób wewnętrznych,
 

lek. med Paluch Piotr

Ordynator
Specjalista rehabilitacji, lekarz ortopeda

mgr Ziobrowska Renata

Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej
Piel. Oddziałowa

lek. med Astramowicz Jolanta

Specjalista otolaryngolog, specjalista audiologii i foniatrii - KONSULTANT

dr n. med Głodzik Jacek

Ordynator
Specjalista rehabilitacji, lekarz chorób wewnętrznych

dr n. med Karpiński Marek

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolo

lek. med Kobiela Łukasz

Specjalista pediatra, w trakcie specjalizacji z rehabilitacji

dr n. med Król Piotr

Specjalista neurolog – KONSULTANT

lek. med Madej-Słowińska Elżbieta

Lekarz Koordynujący
Specjalista chorób wewnętrznych,
 

lek. med Martinczak Olga

Lekarz psychiatra - KONSULTANT

lek. med Małopolska Anna

Specjalista neurolog, w trakcie specjalizacji z rehabilitacji                                         

lek. med Oksza - Grabowski Jacek

Specjalista pediara, w trakcie specjalizacji z rehabilitacji

lek. med Paluch Piotr

Ordynator
Specjalista rehabilitacji, lekarz ortopeda

lek. med Pazdan Ewa

Specjalista chirurgii dziecięcej - KONSULTANT

lek. med Ryś Adam

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista pulmonolog

lek. med Rzeczycka Justyna

Specjalista psychiatra - KONSULTANT 

lek. med Szczecina Arkadiusz

chirurg ogólny – KONSULTANT

lek. med Wrona Magdalena

Specjalista chorób oczu - KONSULTANT

lek. med Wrona Michał

Specjalista ortopeda, traumatolog - KONSULTANT

  • mgr
    Królik Maria
  • mgr
    Radzięta Aneta
  • mgr
    Sewielska-Janczy Agata
  • mgr
    Hamiga-Kęska Renata
  • mgr
    Kocęba-Ryś Marta
  • mgr
    Krasoń Justyna
  • lic
    Biel Agata
  • lic
    Janek Anna
  • lic
    Kapturkiewicz Justyna
  • mgr
    Klima Anna
  • mgr
    Komin Magdalena
  • mgr
    Lewandowska- Sroka Patrycja
  • Maśnica Marta
  • mgr
    Michalczewska Joanna
  • mgr
    Mrózek Katarzyna
  • mgr
    Nowak Monika
  • mgr
    Piechówka Beata
  • mgr
    Płoskonka Bernadetta
  • mgr
    Romankiewicz Michał
  • lic
    Sułkowska Katarzyna
  • lic
    Szyrszeń Renata
  • mgr
    Tokarz Anita
  • lic
    Trzaska Wioletta
  • lic
    Twaróg Paulina
  • mgr
    Udziela Paulina
  • lic
    Wójcik Natalia
  • mgr
    Bargieł Mariola
  • lic
    Bartos Sabina
  • piel. dypl
    Bugajska Lucyna
  • piel. dypl
    Bukowiec Alina
  • lic
    Cedzidło Małgorzata
  • piel. dypl
    Chmielowska Bernadetta
  • lic
    Dutka Wiesława
  • lic
    Dziedzic Magdalena
  • lic
    Florek Angelika
  • mgr
    Gromala Aneta
  • Jabłońska Lucyna
  • mgr
    Krzyściak Edyta

    Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
    Piel. Oddziałowa

  • piel. dypl
    Kurzeja Teresa
  • lic
    Madej Dorota
  • mgr
    Młynarczyk Janina
  • piel. dypl
    Natonek Danuta
  • piel. dypl
    Postrożny Krystyna
  • mgr
    Raczek Cecylia Maria
  • mgr
    Ślazyk Elżbieta
  • mgr
    Sołtys Justyna
  • lic
    Sułkowska Michalina
  • lic
    Święch Joanna
  • lic
    Twaróg Ewa
  • lic
    Ubik Iwona
  • piel. dypl
    Wojcieszak Ewa
  • lic
    Wróbel Anna
  • mgr
    Ziobrowska Renata

    Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej
    Piel. Oddziałowa

  • mgr  
    Bociek Janusz
    Ksiądz
  •  
    Czamara Edyta
    Salowa
  •  
    Florek Janina
    Salowa
  • mgr  
    Jędrzejek Marcin
    Terapeuta zajęciowy
  •  
    Kędroń Anna
    Salowa
  •  
    Kulig Barbara
    Opiekun Medyczny
  •  
    Kuna Aneta
    Terapeuta zajęciowy
  • lic  
    Mrózek Anna
    Salowa
  •  
    Mrozek Monika
    Salowa
  • tech  
    Myrlak Kinga
    Masażysta
  •  
    Nawalaniec Stanisława
    Salowa
  •  
    Stasinowska Stanisława
    Salowa
  •  
    Wawak Elżbieta
    Sekretarka medyczna
  •  
    Więcek Bożena
    Opiekun Medyczny
  •  
    Włodarczyk Ewa
    Salowa