Gdyby mi ktoś kilka lat temu powiedział, że będę miała operowany kręgosłup, potem wielotygodniową rehabilitację i to z dala od domu, powiedziałabym "NIEMOŻLIWE!!". Ale "wszystko ma swój czas". Teraz dziękuję Bogu za to co mi dał a Wam jestem wdzięczna za te tygodnie, w których dzięki Wam wszystkim wracałam do zdrowia. Dziękuję za spotkania z ludźmi obdarzonymi pasją, wiedzą, doświadczeniem. Dziękuję za dobroć i życzliwość, którą mnie obdarzyliście i za "czujne oko"na moje postępy w powrocie do sił. Powodzenia.

Teresa

Kończąc swój pobyt na oddziale rehabilitacji, składam serdeczne podziękowania całemu personelowi za to,że wychodzę prawie o własnych siłach podpierając się tylko jedną kulą. Gdy rozpoczynałam swój pobyt na oddziale, nawet nie marzyłam, że będę mogła sama chodzić. Specjalne podziękowania dla P.dr Wilkowskiej i mgr Stabrawy za profesjonalizm i stworzenie miłej atmosfery na oddziale.

Maria z Krakowa

Serdeczne podziękowania Zespołowi Ośrodka Rehabilitacji Neurologicznej „RehStab” za troskliwą i fachową opiekę oraz życzliwą atmosferę. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do Pań Rehabilitantek, Panu Dyrektorowi dziękuję za dobre słowo na każdej wizycie i motywacje do dalszej pracy a Pani Doktor za miły uśmiech i fachową opiekę lekarską. Z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności dla wszystkich pracowników RehStab.

Magdalena K.

Składamy wielkie podziękowania za wspaniały pobyt. Panu Dyrektorowi za „całokształt” za baczenie na wspaniały szpital. Pani Doktor za opiekę, pielęgniarkom za cierpliwość, fizjoterapeutkom za ciężką prace.

Jan W.; Bogusąłw G.; Łukasz S.

Tu jest miejsce, w którym spełniają się marzenia. Moim marzeniem było przeżycie przynajmniej jednego dnia, przespanie jednej nocy bez bólu. Marzenie to, spełniło się dzięki ludziom pracującym w tym zakładzie. Lekarze oraz cały zespół rehabilitacyjny sprawiają, że miejsce to jest przyjazne ludziom. Dziękuje!!

Matylda G.

Serdeczne podziękowania dyr. Rafałowi Stabrawa i całemu personelowi rehabilitacyjnemu szczególnie Pani mgr Janinie Michalczewskiej oraz personelowi pielęgniarskiemu za profesjonalizm i fachową opiekę w rehabilitacji. Spędziłem tutaj cztery tygodnie w przemiłej atmosferze i mimo bólu w czasie ćwiczeń zawsze znalazł się uśmiech i chęć pomocy w każdej sytuacji. Jestem wdzięczny za skuteczność ćwiczeń, gdyż teraz mogę się łatwiej poruszać i dzięki znajomością ćwiczeń mogę je kontynuować w domu. Chciałbym jeszcze dodać że jestem wdzięczny za serdeczną opiekę duszpasterską Gorąco polecam.

Pozdrawiam Józef Światłoń

Na ręce Dyrektora NZOZ „RehStab” składam słowa wielkiego uznania za starania, które czyni względem każdego pacjenta, aby zapewnić mu dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry oraz do najwyższej klasy sprzętu rehabilitacyjnego. Wyrazy najgłębszej wdzięczności dla wszystkich pracowników za życzliwe podejście do pacjentów i traktowanie ich potrzeb indywidualnie i priorytetowo. Szczególne słowa podziękowania kieruje do Pana rehabilitanta Michała za jego profesjonalizm i zaangażowanie w mój proces powrotu do zdrowia.

Wdzięczna za okazaną pomoc i serce Elżbieta N.

Serdecznie dziękuję za bardzo dobrą rehabilitację, jak również wspaniałą opiekę. Całość zespołu wpłynęła na b.dobre wyniki rehabilitacji, jak również poprawiła stan mojej psychiki w tak trudnym okresie mojego życia. Chciałbym powiedzieć do zobaczenia - w razie potrzeby w przyszłości. Życzę temu Ośrodkowi dalszych osiągnięć w Waszej tak trudnej pracy.

Jan z Olkusza.

Listy od Pacejentow
Serdeczne podziękowania dla Dyrektora RehStabu Pana Rafała Stabrawa za troskliwą opiekę nad pacjentami, za Jego wzorowe zarzadzanie oraz dobór wspaniałego personelu: lekarzy, pielęgniarek oraz rehabilitantów, są wspaniali, serdeczni, o wielkim sercu. Dziękuję wszystkim dzięki którym mogłam wyjść na własnych nogach, pełnosprawna. Panie Dyrektorze brawa dla Pana oraz dla całej załogi!!

A. Jurek

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu opiekuńczego i rehabilitacyjnego. Dziękuję za dziesięciomiesięczną opiekę nad moim synem Zbyszkiem. Dzięki Wam wszystkim, mój syn obudził się ze śpiączki mózgowej, a dzisiaj już sam chodzi. Nich dobry Bóg błogosławi wszystkim pracownikom RehStabu z Panem Dyrektorem na czele. BÓG ZAPŁAĆ!!

B. Jasińska

Najserdeczniejsze podziękowania dla całego zespołu RehStab za wspaniałą rehabilitację, za miły i spokojny czas, dziękuję bardzo.

A. Skwarczek

Składamy wielkie podziękowania za wspaniały pobyt. Panu Dyrektorowi za „całokształt” za baczenie na wspaniały szpital. Pani Doktor za opiekę, pielęgniarkom za cierpliwość, fizjoterapeutkom za ciężką prace.

Jan W.; Bogusąłw G.; Łukasz S.

Prowadzącej mnie Pani Doktor dziękuję za opiekę i indywidualne podejście do moich potrzeb.

Janina J.

„ … Nie możemy zatrzymać ani jednej minuty upływającego czasu, ale MOŻEMY JEJ NIE STRACIĆ…” Na ręce Pana Dyrektora ‘REHSTAB” Pana Rafała Stabrawy składamy serdeczne podziękowania za troskliwa i profesjonalna opiekę w trakcie naszej rehabilitacji ,dla całego personelu placówki. Panu Dyrektorowi dziękujemy, za to, że zawsze ma czas dla każdego z pacjentów, czuwa nad jak najlepszym prowadzeniem terapii. Do każdego kieruje serdeczne słowa i uśmiech. Stworzył tutaj domową atmosferę. Pani Doktor dziękuję za rozmowę, troskę o moje zdrowie oraz przekonanie mnie, że jeszcze wie przede mną , dam rade i warto! Pani Fizjoterapeutce pozostaniemy wdzięczne bezgranicznie za poświęcony nam czas, cierpliwość i stanowczość. Wiemy że „sen spędzałyśmy” z Jej powiek, kiedy dumała co jeszcze może zrobić abyśmy „stały w pionie". Dziękujemy za serce i „ciepełko”. Paniom Terapeutkom dziękujemy za fachowość, życzliwość i wspaniałe podejście do pacjenta. Za uzdrawiające, masujące ręce dziękujemy Pani Masażystce. Kochani pomogliście nam zrozumieć, co powinnyśmy zrobić, aby nie stracić ani minuty upływającego czasu… Życzymy WSZYSTKIM dalszych sukcesów, wielu wdzięcznych pacjentów i dużo, dużo, dużo zdrówka!!

Maria L. i Janina J.

Serdeczne podziękowania dla Pana Dyrektora i całego personelu „RehStab” profesjonalizm oraz empatię. Włożona ciężka praca wszystkich Państwa spowodowała znaczną poprawę stanu zdrowia mamy oraz spowodowała pojawienie się na jej twarzy uśmiechu.

Beata D.

„Czy cierpienie ma sens? Skoro życie ma swój sens, To także śmierć i cierpienie, Które są tego życia składową Musza mieć sens.” Ks. J. Kaczkowski Dziękuje całemu personelowi "RehStab” za opiekę nad moją żoną Barbarą. Niech Pan nasz Jezus Chrystus błogosławi Wam w dalszej pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym.

Mieczysław i Barbara B.

Serdeczne podziękowania Zespołowi Ośrodka Rehabilitacji Neurologicznej „RehStab” za troskliwą i fachową opiekę oraz życzliwą atmosferę. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do Pań Rehabilitantek, Panu Dyrektorowi dziękuję za dobre słowo na każdej wizycie i motywacje do dalszej pracy a Pani Doktor za miły uśmiech i fachową opiekę lekarską. Z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności dla wszystkich pracowników RehStab.

Magdalena K.

Za 10 miesięcy profesjonalnego podejścia do człowieka! Za zaangażowanie i serce! Życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz radości!

Alfreda z rodziną

Dziękuję Personelowi RehStab za pomoc w powrocie do zdrowia i opiekę nad moim synem Krystianem. Życzę wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej.

Renata C.

Strony