Całemu Personelowi Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej „RehStab” za kilku tygodniową troskliwą i fachową opiekę oraz życzliwą atmosferę. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do profesjonalnego grona Rehabilitantów za mobilizowanie mnie do ćwiczeń i wszelką pomoc. Z sympatią wspominać będę uśmiechnięte i zawsze gotowe do pomocy Panie Salowe. Panu Dyrektorowi mgr Rafałowi Stabrawie życzę dalszych owocnych sukcesów na niwie zawodowej oraz szczęścia w życiu rodzinnym. Wróciłam do rodzinnego domu z tym większą radością, że jestem znacznie sprawniejsza fizycznie dzięki rzetelnej rehabilitacji, którą zapewniono mi w tutejszej placówce.

Z wyrazami szacunku Danuta P

Tu jest miejsce, w którym spełniają się marzenia. Moim marzeniem było przeżycie przynajmniej jednego dnia, przespanie jednej nocy bez bólu. Marzenie to, spełniło się dzięki ludziom pracującym w tym zakładzie. Lekarze oraz cały zespół rehabilitacyjny sprawiają, że miejsce to jest przyjazne ludziom. Dziękuje!!

Matylda G.

Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija-one nadal trwają. Są takie osoby, które raz poznane już zawsze będą pamiętane. Za serce i fachową pomoc w przywracaniu sprawności mojej nogi, w ten sposób dziękuję- wdzięczna pacjentka.

Elżbieta z Limanowej.

Panu Dyrektorowi oraz wszystkim Lekarzom za miły uśmiech przy każdej wizycie oraz fachową opiekę lekarską, Pielęgniarkom i salowym za uczynną i troskliwą obsługę codzienną, Pani rehabilitantce Magdzie za motywowanie mnie do ćwiczeń oraz Pani psycholog za dobre słowo. Pobyt w tej placówce rozpoczęłam po udarze mózgu w ciężkim sanie a teraz wychodzę o własnych siłach. Te trudne chwile przeżyłam dzięki Wam.

Pozdrawiam Maria

Zdecydowane i odczuwalne efekty przebytej tu rehabilitacji, profesjonalizm w prowadzeniu całego zestawu zajęć rehabilitacyjnych, przyjazne, spokojne i wyrozumiałe podejście całego personelu do pacjenta.

Ryszard z Krynicy

Składamy wielkie podziękowania za wspaniały pobyt. Panu Dyrektorowi za „całokształt” za baczenie na wspaniały szpital. Pani Doktor za opiekę, pielęgniarkom za cierpliwość, fizjoterapeutkom za ciężką prace.

Jan W.; Bogusąłw G.; Łukasz S.

Prowadzącej mnie Pani Doktor dziękuję za opiekę i indywidualne podejście do moich potrzeb.

Janina J.

Zostałam przyjęta bardzo serdecznie. Lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci poświecili mi bardzo dużo czasu. Czułam się w szpitalu bardzo dobrze. Zostałam postawiona na "nogi" fizyczni i psychicznie. Bardzo dziękuje Panu Dyrektorowi za zajęcie się moim problemem bólowym kolan, który uniemożliwiał mi wykonywanie codziennych czynności.

Dziekuję całemu Personelowi Marianna

Kończąc swój pobyt na oddziale rehabilitacji, składam serdeczne podziękowania całemu personelowi za to,że wychodzę prawie o własnych siłach podpierając się tylko jedną kulą. Gdy rozpoczynałam swój pobyt na oddziale, nawet nie marzyłam, że będę mogła sama chodzić. Specjalne podziękowania dla P.dr Wilkowskiej i mgr Stabrawy za profesjonalizm i stworzenie miłej atmosfery na oddziale.

Maria z Krakowa

Listy od Pacejentow
Serdeczne podziękowania dla Dyrektora RehStabu Pana Rafała Stabrawa za troskliwą opiekę nad pacjentami, za Jego wzorowe zarzadzanie oraz dobór wspaniałego personelu: lekarzy, pielęgniarek oraz rehabilitantów, są wspaniali, serdeczni, o wielkim sercu. Dziękuję wszystkim dzięki którym mogłam wyjść na własnych nogach, pełnosprawna. Panie Dyrektorze brawa dla Pana oraz dla całej załogi!!

A. Jurek

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu opiekuńczego i rehabilitacyjnego. Dziękuję za dziesięciomiesięczną opiekę nad moim synem Zbyszkiem. Dzięki Wam wszystkim, mój syn obudził się ze śpiączki mózgowej, a dzisiaj już sam chodzi. Nich dobry Bóg błogosławi wszystkim pracownikom RehStabu z Panem Dyrektorem na czele. BÓG ZAPŁAĆ!!

B. Jasińska

Najserdeczniejsze podziękowania dla całego zespołu RehStab za wspaniałą rehabilitację, za miły i spokojny czas, dziękuję bardzo.

A. Skwarczek

Składamy wielkie podziękowania za wspaniały pobyt. Panu Dyrektorowi za „całokształt” za baczenie na wspaniały szpital. Pani Doktor za opiekę, pielęgniarkom za cierpliwość, fizjoterapeutkom za ciężką prace.

Jan W.; Bogusąłw G.; Łukasz S.

Prowadzącej mnie Pani Doktor dziękuję za opiekę i indywidualne podejście do moich potrzeb.

Janina J.

„ … Nie możemy zatrzymać ani jednej minuty upływającego czasu, ale MOŻEMY JEJ NIE STRACIĆ…” Na ręce Pana Dyrektora ‘REHSTAB” Pana Rafała Stabrawy składamy serdeczne podziękowania za troskliwa i profesjonalna opiekę w trakcie naszej rehabilitacji ,dla całego personelu placówki. Panu Dyrektorowi dziękujemy, za to, że zawsze ma czas dla każdego z pacjentów, czuwa nad jak najlepszym prowadzeniem terapii. Do każdego kieruje serdeczne słowa i uśmiech. Stworzył tutaj domową atmosferę. Pani Doktor dziękuję za rozmowę, troskę o moje zdrowie oraz przekonanie mnie, że jeszcze wie przede mną , dam rade i warto! Pani Fizjoterapeutce pozostaniemy wdzięczne bezgranicznie za poświęcony nam czas, cierpliwość i stanowczość. Wiemy że „sen spędzałyśmy” z Jej powiek, kiedy dumała co jeszcze może zrobić abyśmy „stały w pionie". Dziękujemy za serce i „ciepełko”. Paniom Terapeutkom dziękujemy za fachowość, życzliwość i wspaniałe podejście do pacjenta. Za uzdrawiające, masujące ręce dziękujemy Pani Masażystce. Kochani pomogliście nam zrozumieć, co powinnyśmy zrobić, aby nie stracić ani minuty upływającego czasu… Życzymy WSZYSTKIM dalszych sukcesów, wielu wdzięcznych pacjentów i dużo, dużo, dużo zdrówka!!

Maria L. i Janina J.

Serdeczne podziękowania dla Pana Dyrektora i całego personelu „RehStab” profesjonalizm oraz empatię. Włożona ciężka praca wszystkich Państwa spowodowała znaczną poprawę stanu zdrowia mamy oraz spowodowała pojawienie się na jej twarzy uśmiechu.

Beata D.

„Czy cierpienie ma sens? Skoro życie ma swój sens, To także śmierć i cierpienie, Które są tego życia składową Musza mieć sens.” Ks. J. Kaczkowski Dziękuje całemu personelowi "RehStab” za opiekę nad moją żoną Barbarą. Niech Pan nasz Jezus Chrystus błogosławi Wam w dalszej pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym.

Mieczysław i Barbara B.

Serdeczne podziękowania Zespołowi Ośrodka Rehabilitacji Neurologicznej „RehStab” za troskliwą i fachową opiekę oraz życzliwą atmosferę. Szczególne słowa wdzięczności kieruję do Pań Rehabilitantek, Panu Dyrektorowi dziękuję za dobre słowo na każdej wizycie i motywacje do dalszej pracy a Pani Doktor za miły uśmiech i fachową opiekę lekarską. Z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności dla wszystkich pracowników RehStab.

Magdalena K.

Za 10 miesięcy profesjonalnego podejścia do człowieka! Za zaangażowanie i serce! Życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz radości!

Alfreda z rodziną

Dziękuję Personelowi RehStab za pomoc w powrocie do zdrowia i opiekę nad moim synem Krystianem. Życzę wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej.

Renata C.

Strony